موسسه حفاظتی و مراقبتی و نگهبانی الو سرویس یکی از پیشگامان در صنعت امنیت ،  حفاظت و نگهبانی میباشد. پرسنل نظم پارتیان همواره در فکر راه حل های جدید امنیت و روش های درست مقابله با خطرات احتمالی است. به همین دلیل همواره تلاش کرده است که ایده های خلاقانه و جدیدی را ارایه نماید. کادر مجرب مدیریتی موسسه حفاظتی و مراقبتی الو سرویس همواره به فکر بهبود و آموزش نیروهای نگهبانی خود می باشد.

نگهبانان شرکت حفاظتی و مراقبتی الو سرویس همگی دارای سال ها تجربه و کاملا حرفه ای  در زمینه کار نگهبانی و حراست می باشد.ما از افرادی استفده می کنیم که علاوه بر تعهد کاری از لحظ اخلاقی و فرهنگی نیز منحصر بفرد و شایسته باشند. بنابراین شما مشتریان عزیز با خالی آسوده  کلیه امور مربوط به بازدید وطراحی، اجرا و نظارت در حفاظت و نگهبانی از اماکن، تاسیسات دولتی و خصوصی، محلات، مجتمع های مسکونی، تجاری، صنعتی، شعب بانک های خصوصی ، موسسات مالی و اعتباری، اماکن تفریحی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، درمانی، سیلوها، انبار کالا و کلیه پروژ های حفاظتی و مراقبتی عمرانی خود را به ما بسپارید. 

تیم قوی موسسه حفاظتی و مراقبتی ما کلیه خدمات حفاظتی، مراقبتی و نگهبانی را با دقت، ظرافت و با حداکثر کارایی در حوزه امنیت و حفاظت انجام می دهد. مشتریان ما با خاطری آسوده فقط مسیله حفاظت و مراقبت از خود را به ما واگذار بکنند.

موسسسه حفاظتی و مراقبتی الو سرویس برای کمک به شما در کل ساعات شبانه روز و با یک سرویس حفاظتی ، مراقبتی و نگهبانی قوی آماده خدمت رسانی می باشد. کسب و کار ما برقرای امنیت در محل کارو  زندگی شما مشتریان عزیز می باشد. بنابراین ارایه خدمات شایسته و به روز حفاظتی و مراقبتی وظیفه ی ماست. 

موسسه حفاظتی و مراقبتی الو سرویس همواره در حال ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان خود است. برای تضمین اعتماد شما مشتریان عزیز تیم مدیریتی مجرب موسسسه بی وقفه و همواره در حال تلاش می باشند.

امنیت و آرامش را با موسسه حفاظتی و مراقبتی الو سرویس تجربه کنید.

مراحل عقد قرارداد

تماس از ناحیه مشتری

از طریق مراجعه حضوری،تماس تلفنی یا اینترنتی اعلام نیاز مطرح می شود.

مشاوره، ارزیابی و ثبت اطلاعات

پس از ثبت درخواست، کارشناسان این شرکت نسبت به امکان سنجی و ارئه طرح پیشنهادی اقدام میکنند.

برآورد و پاسخ به استعلام

پس از بررسی و امکان سنجی کامل، طرح پیشنهاد حضور کارفرمای محترم ارائه میشود.

مذاکره نهایی و عقد قرارداد

با نهایی شدن طرح و تائید کارفرما موضوع طرح با عقد قرارداد رسمیت می یابد پروژه شروع میشود.