خدمات تاسیسات/لوله کشی

مجموعه الو سرویس(در خصوص خدمات تاسیسات) برگرفته از کادری مجرب و با تجربه اماده خدمت رسانی در سراسر شهرستان ارومیه در حیطه ی تاسیسات، نصب رادیاتور، رفع ترکیدگی لوله، نصب و تعمیرات پمپ اب، لوله کشی 5لایه ، نصب روشویی، تعمیرات رادیاتور، نشت یابی شیرالات، رفع نم و رطوبت، لوله کشی سبز، نصب شیرالات و کلیه امور مربوط به تاسیسات با ارزان ترین قیمت و سرویس دهی در محل می باشد.

گروه الو سرویس در نظر دارد با مجازی کردن خدمات تاسیسات و لوله کشی در سراسر ارومیه ،راه حل موثری پیش روی مشتریان خود قرار دهد تا در زمان بروز مشکلات در کوتاه ترین زمان، خدمات تاسیسات و لوله کشی خود را برطرف سازند.

یکی از مواردی که در ساختمان ها بیشترین خرابی را به دنبال دارد تاسیسات ساختمانی میباشد.

خدمات تاسیساتی که الو سرویس ارائه میدهد به شرح زیر میباشد:

 خدمات تاسیساتی

نشت گیری آب

لوله کشی آب

لوله کشی گاز

تعمیر و نشتی گیری شیرآلات

خدمات چاه و فاضلاب

تعویض شیر

تعویض شیرآلات بهداشتی

نصب لوازم سرویس بهداشتی

نصب روشویی

نصب توالت

چاه باز کنی

لوله باز کنی

نصب سیفون

نصب شوفاژ

تعمیر شوفاژ

هواگیری شوفاژ

 در این مواقع انچه بیشتر از هزینه های مالی ازاردهنده می باشد اقداماتی است که باید انجام پذیرد، اقداماتی مانند خراب کردن و کنده کاری در محل هایی مانند سرویس های بهداشتی ، اشپزخانه ها، محل عبور لوله ها، و… معمولا خرابی های ناشی از لوله کشی ساختمانها معمولا به دیوار و سقف مجاور سرایت کرده و ترمیم انها را دو چندان میکند. (شما میتوانید با کمک گرفتن از الو سرویس تمام این مشکلات را به دست تکنسین های ما بسپارید، الو سرویس با کادری مجرب امادگی هرگونه خدمت رسانی در حیطه تاسیسات با ارزان ترین قیمت و در کلیه مناطق ارومیه را دارد.)

احتمالا هر فردی به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با مشکلات تاسیسات و لوله‌کشی ساختمان مواجه شده است. در بسیاری از موارد با گذشت مدت زمان اندک و بعد از ترمیم خرابی‌ها ، به علت آنکه مشکل به صورت اساسی و ریشه ای حل نشده و یا حتی به خاطر عدم انجام بعضی موارد بسیار ساده نظیر عایق کردن لوله ها و اقداماتی از این دست، مشتری متوجه می شود که مشکل همچنان پا برجاست و گویی هزینه‌ای که متقبل شده بیهوده بوده و دوباره باید اقدامات قبلی انجام شود.

 همچنین از کار افتادن سیستم‌های گرمایشی و سرمایش نیز ممکن است افراد را دچار مشکلات جدی نماید. در صورتی که ایراد به درستی تشخیص داده نشود ممکن است هزینه‌های بیهوده و گزافی تحمیل شود و همچنان مشکل حل نشده باقی بماند.

 پیچیدگی‌های سیستم تاسیسات ساختمان مانند تنوع قطعات، اجزا، تجهیزات اصلی، مواد مصرفی و همچنین محل خرابی بوجود آمده و میزان دسترسی به محل خرابی، در کنار ساختار سنتی فعلی این حوزه سبب شده است تا مشتریان در مواقع نیاز با انواع مختلف قیمت‌ها روبه‌رو شوند که به راستی سردرگم کننده خواهد بود.الو سرویس برای حل این مشکلات خدمتی را طراحی کرده‌ است تا مشتریان در کوتاه ترین زمان و قیمت پایین  مشکلات خود را حل کنند.

لازم به ذکر است که در خصوص خدمات تاسیسات و لوله کشی حتما از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید تا کاملا به صورت اصولی و استاندارد خدمات تاسیسات و مشکلات لوله کشی برطرف شوند.

کارشناسان مجرب گروه الو سرویس در زمینه خدمات تاسیساتی و لوله کشی با توجه به محاسباتی که انجام میدهند به اجرای دقیق و صحیح خدمات تاسیساتی و لوله کشی ساختمان میپردازند.

در صورتی که خدمات تاسیسات با توجه به اصول ایمنی و استاندارد لوله کشی و تاسیسات ساختمان اجرا شود باعث ایجاد عمر مفید در ساختمان و سیستم تاسیسات میگردد.

(الو سرویس  با کادری مجرب اماده خدمت رسانی با قیمت پایین و ارزان می باشد)

در زمینه اجرای خدمات تاسیسات و لوله کشی ساختمان باید به موارد زیر دقت چشمگیری داشت:

1-بودجه مشتری جهت خدمات تاسیساتی و لوله کشی

2-در نظر گرفتن اقلیم ساختمان مورد نظر

3-معماری ساختمان مورد نظر

 الو سرویس در کلیه مناطق ارومیه آماده خدمت رسانی در کلیه امور تاسیساتی اعم از لوله کشی، رفع ترکیدگی لوله ، نصب روشویی، نصب شیرالات، نصب و تعمیرات پمپ اب، نصب رادیاتور، تعمیرات رادیاتور، رفع نم و رطوبت، نشت یابی شیرالات، لوله کشی 5لایه، لوله کشی سبز با قیمت ارزان و خدمات دهی در محل می باشد.

مراحل عقد قرارداد

تماس از ناحیه مشتری

از طریق مراجعه حضوری،تماس تلفنی یا اینترنتی اعلام نیاز مطرح می شود.

مشاوره، ارزیابی و ثبت اطلاعات

پس از ثبت درخواست، کارشناسان این شرکت نسبت به امکان سنجی و ارئه طرح پیشنهادی اقدام میکنند.

برآورد و پاسخ به استعلام

پس از بررسی و امکان سنجی کامل، طرح پیشنهاد حضور کارفرمای محترم ارائه میشود.

مذاکره نهایی و عقد قرارداد

با نهایی شدن طرح و تائید کارفرما موضوع طرح با عقد قرارداد رسمیت می یابد پروژه شروع میشود.